Strona główna/Poprzednie edycje/Wszystkie projekty zrealizowane w ramach BO/Doposażenie placu rekreacyjnego oraz aneksu kuchennego OSP (..)

Wszystkie projekty zrealizowane w ramach BO

Doposażenie placu rekreacyjnego oraz aneksu kuchennego OSP Racibórz - Brzezie

Rok głosowania
2018/2019
Kwota
9998,84
Opis
OSP Racibórz - Brzezie obecnie jest w trakcie realizacji ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego, w ramach którego wykonane zostanie brukowanie terenu sąsiadującego bezpośrednio z pomieszczeniami kuchennymi. Po jego zakończeniu możliwe będzie ustawienie na nim stołów i ławek piknikowych, do których potrzebne będą parasole dla zabezpieczenia ich przed deszczem oraz słońcem, co chcielibyśmy zrealizować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. W ramach realizacji środków z ubiegłych edycji Budżetu Obywatelskiego nasza jednostka dokonała remontu i zakupu podstawowego wyposażenia kuchni znajdującej się w remizie OSP. Z powodu niewystarczających środków pieniężnych nie został zakupiony stół oraz regały na drobny sprzęt, co chcielibyśmy zrealizować w ramach powyższego projektu.
Miejsce
Plac wokół remizy oraz kuchnia OSP w Raciborzu - Brzezie, ul. Bitwy Olzańskiej 28, 47- 400 Racibórz nr działki 398 na podstawie portalu ESIM
Status
zrealizowane
Galeria
do góry