Strona główna/Konkurs

Konkurs

Konkurs na najciekawszą promocję projektu zgłoszonego do 8 edycji budżetu obywatelskiego

Najważniejsze informacje:

  1. Nabór do konkursu prowadzony był w dniach od 4 do 29 września do godz. 12:00.
  2. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane były mailowo pod adresem osobiście w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz lub za posrednictwem operatora pocztowego.
  3. Zadanie kokursowe polegało na opisaniu działań promocyjnych, jakie uczestnik podjął, aby zachecić innych mieszkańców do oddania głosu na projekt zgłoszony w ramch VIII edycji budżetu obywatelskiego. Opis działań mógł być uzupełniony dokunentacją zdjeciową, filmową itp.
  4. Nadesłane zgłoszenia konkursowe były oceniane pod względem merytorycznym i wizualnym. Pod uwagę była brana również kreatywność, wykorzystane techniki promocji i inwencja twórcza wraz z nakładem pracy.
  5. Nagrodami w konkursie były zestawy gadżetów, np. torby płócienne, kubki, powerbanki, pendrivy, długopisy, parasole, koce piknikowe, kosze zakupowe.

Zwycięzcy!

Zwycięzcami (bo w tym roku mamy ich aż dwóch!) konkursu na najciekawszą promocję projektu zgłoszonego do 8 edycji budżetu obywatelskiego w Mieście Racibórz zostali:

1) Wnioskodawca projektu pn. "Remont i doposażenie sal przedszkolnych".

Uczestnik konkursu przedłożył do oceny dwa spoty promujące głosowanie. Na uwagę zasługuje fakt zaangażowania dzieci  w nagranie spotów promocyjnych oraz ukazanie idei wydarzenia w sposób przyjazny dla odbiorcy, a jednocześnie zabawny. Komisja Konkursowa jednogłośnie postanowiła nagrodzić przedmiotowe zgłoszenie konkursowe. Poniżej prezentujemy spoty. Otrzymaliśmy również od Wnioskodawcy zdjęcia przedszkolaków z gadżetami, które uczestnik konkursu im podarował.

 

Przedszkolaki

 Przedszkolaki

Przedszkolaki

2) Osoba upoważniona przez wnioskodawcę projektu pn. "Weź se dychnij"

Uczestnik konkursu przedłożył do oceny konto Arboretum Bramy Opawskiej na jednym z portali społecznosciowych, gdzie prowadzna był akcja zachęcająca do głosowania. Poniżej publikujemy screeny. Komisja Konkursowa również i w tym przypadku była zgodna co do decyzji nagrodzenia Uczestnika Konkursu.

Screen strony www

screen strony www

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2022-09-09 Regulamin konkursu
ilość pobrań: 173
Regulamin konkursu 371.59KB zobacz
docx 2022-09-09 Formularz zgłoszenia do konkursu
ilość pobrań: 58
Formularz zgłoszenia do konkursu 20.8KB -
pdf 2022-09-09 Formularz zgłoszenia do konkursu
ilość pobrań: 349
Formularz zgłoszenia do konkursu 371.59KB zobacz
do góry